do początku mapa serwisu kontakt  
Aktualności
Zajęcia DSRW "Wesołe Foczki" 2016/2017

 

ZAJĘCIA DSRW "WESOŁE FOCZKI" 2016/2017

ZEBRANIE rodziców " Wesołych Foczek " , które chcą kontynuować zajęcia na PŁYWALNI KRYTEJ przy ul. Zubrzyckiego 38, odbędzie dnia 12 września o godz. 17:00 w biurze WOPR przy ul. Szkolnej 12 ( proszę zabrać ze sobą legitymacje członkowskie WESOŁYCH FOCZEK celem ich uaktualnienia ). Zebrania rodziców pozostałych i nowych "Wesołych Foczek " w najbliższym czasie będzie informacja.

 

 

 
Wyjazd - obóz nad morzem w Rewalu

 

OBÓZ W REWALU

 

Dzieci wyjeżdżające na I turnus do Rewala wyjazd z parkingu sklepu ALDI w Chorzowie przy ul. Dąbrowskiego na przeciw Hali MORiS o godzinie 8:00 rano w dniu 26.06.16r. Dzieci wyjeżdżające na II turnus do Rewala wyjazd z parkingu sklepu ALDI w Chorzowie przy ul. Dąbrowskiego na przeciw Hali MORiS o godzinie 6:00 rano w dniu 07.07.16r.

 

 

 
Dzień Dziecka i Dzień Matki

 

DZIEŃ DZIECKA I DZIEŃ MATKI

 

Dzień Matki i Dzień Dziecka dzieli zaledwie kilka "okienek" w kalendarzu, dlaczego więc nie świętować ich razem?:) Tak właśnie było w tym roku na Skałce. Świętochłowicka Drużyna WOPR, Śląski Oddział Regionalny PCK i Polski Związek Wedkarski koło nr. 56 wspólnie zorganizowały w sobotę festyn rodzinny. Nie zabrakło konkurencji sportowych i atrakcji dla najmłodszych i starszych, a że pogoda sprzyjała, zabawa była udana :)

 


 

 
Kąpielisko OSiR "Skałka"

 

INFORMACJA !!!

 

 

Członkowie DSRW "Wesołe Foczki" przez cały okres wakacji w sezonie letnim 2016 mają zniżkę przy zakupie biletu ( cena biletu 3 zł), na kąpielisko OSiR "Skałka" w Świętochłowicach za okazaniem ważnej legitymacji.

 

 

 

 

 
Obóz nad morzem w Rewalu

 

OBÓZ NAD MORZEM W REWALU

 

Dziecięca Sekcja Ratownictwa Wodnego "Wesołe Foczki" działająca przy Drużynie WOPR Świętochłowice organizuje tradycyjnie już obóz REKREACYJNO - SPORTOWY z elementami ratownictwa wodnego w Rewalu w 2 terminach:

  • I turnus  26.06 - 07.07.2016
  • II turnus  07.07 - 18.07.2016

Zapisy przyjmowane będą równoznacznie z zaliczką na obóz w wysokości 200 zł wpłacone na konto:

Bank Millenium 38 1160 2202 0000 0000 6206 1593

 

W tytule przelewu prosimy podać : Nazwisko i Imię + I lub II turnus obóz Rewal.

 

Przyjmujemy rownież zapisy dzieci i młodzieży niezwiązanych z naszą sekcją DSRW.

 

Całkowity koszt wyjazdu wynosi 1450 zł, który należy wpłacić w całości lub w ratach na powyższe konto w nieprzekraczalnym terminie 15 czerwca.

 

>>>Obóz sportowy Rewal<<<

 

 

 
Zajęcia pokazowe dla rodziców DSRW "Wesołe Foczki"

 

ZAJĘCIA POKAZOWE

 

W dniu 3 i 4 luty odbędą się otwarte zajęcia ( lekcje pokazowe) dla rodziców dzieci grup: A1, A2, A3, B ( wszystkie grupy na swoich dotychczasowych godzinach). Rodziców uprasza się o wejście na teren pływalni w obuwiu zastępczym ( klapki basenowe).

 

 

 

 
Zajęcia DSRW "Wesołe Foczki"

 

ZAJĘCIA DSRW "WESOŁE FOCZKI"

 

Ze względu na przerwę świąteczną informujemy że ostatnie zajęcia DSRW "Wesołe Foczki" w tym roku odbędą się w piątek 18.12.2015r.

Rozpoczęcie zajęć od nowego roku nastąpi w poniedziałek 04.01.2016r.

 

 

 

 
Spotkanie z Mikołajem

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

 

 

Kto jest najbardziej zapracowany na początku grudnia? Wiadomo, Mikołaj :) Tyle dzieci do odwiedzenia, prezentów do rozdania... Dlatego do siedziby świętochłowickiego WOPR sympatyczny starszy pan zawitał dzień po mikołajkach, za to poświęcił dzieciom z DSRW "Wesołe Foczki" całe popołudnie. Spotkanie z Mikołajem i jego pomocnikami miała każda z grup wiekowych dziecięcej sekcji. Były wspólne tańce, zabawy, konkursy i ogólne szaleństwo :) Nie zabrakło też upominków. Każde dziecko otrzymało specjalny kalendarz drużyny WOPR na 2016 r. i słodki upominek. Brawa dla ratowników za organizację sympatycznej imprezy i uśmiechy na twarzach dzieci.

 

 

 

 

 

 
Sztafeta pływacka Annopol - Dęblin

SZTAFETA PŁYWACKA ANNOPOL - DĘBLIN

 

W dniu 27.11.2015 r. o godz. 09:00 na terenie pływalni krytej Szkoły Podstawowej nr.8 w Świętochłowicach przy ul. Komandra 9 odbyła się coroczna sztafeta pływacka " Płyniemy z biegiem Wisły " dla uczniów szkół podstawowych miasta Świętochłowic, organizowana przez Drużynę WOPR Świętochłowice, DSRW "Wesołe Foczki" oraz Szkoła Podstawowa nr.8.

W piątek wyruszyliśmy z Annopola do Dęblina (95 km). Zadanie nie było łatwe, ale i tym razem się udało i to z dużym naddatkiem, bo przepłynięto dużo większy dystans od zakładanego, aż 162 km. W niełatwym zadaniu młodych adeptów pływania oczywiście jak zawsze wspomagali ich starsi koledzy.

 

 

 

 
Obóz narciarsko - snowboardowy

 

OBÓZ NARCIARSKO - SNOWBOARDOWY

 

AKADEMIA SPORTU - Biuro Usług Turystycznych oraz Drużyna WOPR Świętochłowice zaprasza dzieci i młodzież na obóz narciarsko - snowboardowy: Junior Snow Camp w Białym Dunajcu oraz Snow Camp w Kaprun. Szczegóły w załącznikach.

 

>>>Junior Snow Camp Biały Dunajec<<<

 

>>>Snow Camp Kaprun<<<

 

 

 

 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   następny  >>