do początku mapa serwisu kontakt  
Aktualności
Obóz rekreacyjno-sportowy Rewal

OBÓZ NAD MORZEM W REWALU

 

Drużyna WOPR Świętochłowice organizuje obóz rekreacyjno - sportowy z elementami ratownictwa wodnego nad morzem w Rewalu dla wesołych małych foczek oraz dzieci.

Szczegółowe informacje: link poniżej.

 

>>>Obóz sportowy Rewal<<<

 
Bal przebierańców

 

BAL PRZEBIERAŃCÓW

 

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W środę 15 lutego w salce przy biurze Drużyny WOPR Świętochłowice odbył się bal karnawałowy dla naszych WESOŁYCH FOCZEK. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie ! Dodatkowo animator urozmaicił zabawę ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani słodyczami. Przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc a wielką ochotą we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa się udała serdecznie dziękujemy. Zapraszamy na kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok. Przypominamy, że karnawałowy bal przebierańców WESOŁYCH FOCZEK klas IV - VI w najbliższą środę o godz. 18:00 ZAPRASZAMY !

 

 

 
Zajęcia DSRW "Wesołe Foczki" SP-1

 

ZAJĘCIA DSRW "WESOŁE FOCZKI" SP-1

 

UWAGA, UWAGA !!!

 

Dzisiejsze zajęcia WESOŁYCH FOCZEK grup I , II , III na pływalni krytej SP 1 odbędą się (awaria basenu usunięta). Przerwa świąteczno-noworoczna dla wszystkich grup WESOŁYCH FOCZEK od 19.grudnia 2016r do 1 stycznia 2017r. Od 2 styczeń 2017r wszystkie zajęcia w/g dotychczasowego harmonogramu .

 

 

 

 

 
Spotkanie z Mikołajem

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

 

 

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 7 grudnia przyjedzie również  do naszego miasta. Oczekując upragnionego Gościa dzieci.

Zapraszamy wszystkie "Wesołe Foczki" 7 grudnia na spotkanie z Mikołajem do naszego biura przy ul. Szkolnej 12:

  • Gr. I, II, II - godz. 16:00 - 17:15
  • Gr. A1, A2, 0 - godz. 17:30 - 18:45
  • Gr. A3, B - godz. 19:00 - 20:15

 

 
Zapisy do DSRW "Wesołe Foczki" 2016/2017

ZAPISY DO DSRW "WESOŁE FOCZKI" 2016/2017

 

Zebranie rodziców WESOŁYCH FOCZEK, które chcą kontynuować naukę pływania lub doskonalenia pływania ( dotychczas na pływalni krytej szkoły Podstawowej nr 8 przy ul. Komandra 9 w Świętochłowicach), odbędzie się dnia 14 września o godz. 17:30 w biurze WOPR przy ul. Szkolnej 12.
Natomiast zebranie rodziców dzieci chcących rozpocząć naukę pływania bądź doskonalenie pływania w Dziecięcej Sekcji Ratownictwa Wodnego WESOŁE FOCZKI odbędzie się również dnia 14 września lecz o godz. 18:30 ( są jeszcze wolne miejsca)

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

 

 
Zajęcia DSRW "Wesołe Foczki" 2016/2017

 

ZAJĘCIA DSRW "WESOŁE FOCZKI" 2016/2017

ZEBRANIE rodziców " Wesołych Foczek " , które chcą kontynuować zajęcia na PŁYWALNI KRYTEJ przy ul. Zubrzyckiego 38, odbędzie dnia 12 września o godz. 17:00 w biurze WOPR przy ul. Szkolnej 12 ( proszę zabrać ze sobą legitymacje członkowskie WESOŁYCH FOCZEK celem ich uaktualnienia ). Zebrania rodziców pozostałych i nowych "Wesołych Foczek " w najbliższym czasie będzie informacja.

 

 

 
Wyjazd - obóz nad morzem w Rewalu

 

OBÓZ W REWALU

 

Dzieci wyjeżdżające na I turnus do Rewala wyjazd z parkingu sklepu ALDI w Chorzowie przy ul. Dąbrowskiego na przeciw Hali MORiS o godzinie 8:00 rano w dniu 26.06.16r. Dzieci wyjeżdżające na II turnus do Rewala wyjazd z parkingu sklepu ALDI w Chorzowie przy ul. Dąbrowskiego na przeciw Hali MORiS o godzinie 6:00 rano w dniu 07.07.16r.

 

 

 
Dzień Dziecka i Dzień Matki

 

DZIEŃ DZIECKA I DZIEŃ MATKI

 

Dzień Matki i Dzień Dziecka dzieli zaledwie kilka "okienek" w kalendarzu, dlaczego więc nie świętować ich razem?:) Tak właśnie było w tym roku na Skałce. Świętochłowicka Drużyna WOPR, Śląski Oddział Regionalny PCK i Polski Związek Wedkarski koło nr. 56 wspólnie zorganizowały w sobotę festyn rodzinny. Nie zabrakło konkurencji sportowych i atrakcji dla najmłodszych i starszych, a że pogoda sprzyjała, zabawa była udana :)

 


 

 
Kąpielisko OSiR "Skałka"

 

INFORMACJA !!!

 

 

Członkowie DSRW "Wesołe Foczki" przez cały okres wakacji w sezonie letnim 2016 mają zniżkę przy zakupie biletu ( cena biletu 3 zł), na kąpielisko OSiR "Skałka" w Świętochłowicach za okazaniem ważnej legitymacji.

 

 

 

 

 
Obóz nad morzem w Rewalu

 

OBÓZ NAD MORZEM W REWALU

 

Dziecięca Sekcja Ratownictwa Wodnego "Wesołe Foczki" działająca przy Drużynie WOPR Świętochłowice organizuje tradycyjnie już obóz REKREACYJNO - SPORTOWY z elementami ratownictwa wodnego w Rewalu w 2 terminach:

  • I turnus  26.06 - 07.07.2016
  • II turnus  07.07 - 18.07.2016

Zapisy przyjmowane będą równoznacznie z zaliczką na obóz w wysokości 200 zł wpłacone na konto:

Bank Millenium 38 1160 2202 0000 0000 6206 1593

 

W tytule przelewu prosimy podać : Nazwisko i Imię + I lub II turnus obóz Rewal.

 

Przyjmujemy rownież zapisy dzieci i młodzieży niezwiązanych z naszą sekcją DSRW.

 

Całkowity koszt wyjazdu wynosi 1450 zł, który należy wpłacić w całości lub w ratach na powyższe konto w nieprzekraczalnym terminie 15 czerwca.

 

>>>Obóz sportowy Rewal<<<

 

 

 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   następny  >>